Bilim ve Danışma Kurulu

Temsilci

Kurum

Abdullah Zararsız Fizik Mühendisleri Odası
Dr. Ahmet Apaydın Giresun Üniversitesi
Akif Doğan İnşaat Mühendisleri Odası
Dr.  Ali Uğurlu Kimya Mühendisleri Odası
Dr. Alper İlki İstanbul Teknik Üniversitesi
Dr. Alper Ünlü Mimarlar Odası
Dr. Arzu Başaran Uysal Şehir Plancıları Odası
Aydın Taşkın Elektrik Mühendisleri Odası
Dr. Ayten Namlı Ankara Üniversitesi
Dr. Azime Tezer İstanbul Teknik Üniversitesi
Bahattin Murat Demir Jeoloji Mühendisleri Odası
Dr. Barış Binici Orta Doğu teknik Üniversitesi
Dr. Beyza Taşkın Akgül İstanbul Teknik Üniversitesi
Dr. Burak Berk Üstündağ İstanbul Teknik Üniversitesi
Dr. Bülent Özmen Gazi Üniversitesi
Cahit Kocaman İnşaat Mühendisleri Odası
Dr.  Caner Güney Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası
Dr.  Cem Demir İstanbul Teknik Üniversitesi
Cemalettin Sağtekin Kamu Emekçileri Sendikaları Federasyonu
Dr.  Çiğdem Arslan Türk Tabipleri Birliği
Dr. Elişan Filiz Piroğlu İstanbul Teknik Üniversitesi
Dr. Ercan Yüksel İstanbul Teknik Üniversitesi
Dr. Erdem Canbay Orta Doğu teknik Üniversitesi
Dr. Ezgi Orhan Şehir Plancıları Odası
Dr. Ferhan Gezici İstanbul Teknik Üniversitesi
Dr. Fetullah Arık Konya Teknik Üniversitesi
Dr. Feza Karaer Uludağ Üniversitesi
Dr. Fikret Koçbulut Sivas Cumhuriyet Üniversitesi
Dr. Filiz Bektaş Balçık İstanbul Teknik Üniversitesi
Dr. Gülşen Kılıçreis Özaydın İstanbul Teknik Üniversitesi
Gökhan Özen İnşaat Mühendisleri Odası
Dr.  Hakan Aksu Samsun Üniversitesi
Dr. Hakan Dulkadiroğlu Yıldırım Beyazıt Üniversitesi
Dr. Halil Kumsar Pamukkale Üniversitesi
Dr. Halit Cenan Mertol Atılım Üniversitesi
Dr. Haluk Eyidoğan Jeofizik Mühendisleri Odası
Hasan Gürhan İlgen Jeoloji Mühendisleri Odası
Dr.  Hikmet İskender Kimya Mühendisleri Odası
Hüseyin Akkuş Gazi Üniversitesi
Dr. Hüseyin Yalçın Sivas Cumhuriyet Üniversitesi
İhsan Kaş İnşaat Mühendisleri Odası
Dr. İlkay Dellal Ankara Üniversitesi
Dr. Kasım Koçak İstanbul Teknik Üniversitesi
Mehmet Çakır İnşaat Mühendisleri Odası
Mehmet Sertaç Boz İnşaat Mühendisleri Odası
Melih Ermancık İnşaat Mühendisleri Odası
Melih Geniş Maden Mühendisleri Odası
Meltem Şenol Balaban Şehir Plancıları Odası
Dr. Mustafa Koçkar Hacettepe Üniversitesi
Dr. Mutluhan Akın Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi
Dr. Nejan Huvaj Sarıhan Orta Doğu teknik Üniversitesi
Nejat Bayülke İnşaat Mühendisleri Odası
Dr. Nihat Sinan Işık Gazi Üniversitesi
Dr. Nurdan Erdoğan İzmir Demokrasi Üniversitesi
Oğuz Develi Mimarlar Odası
Dr. Okan Tüysüz İstanbul Teknik Üniversitesi
Oktay Gökçe Jeoloji Mühendisleri Odası
Orhan Şenol İnşaat Mühendisleri Odası
Dr. Osman Uzun Düzce Üniversitesi
Dr. Örgen Uğurlu Kocaeli Üniversitesi
Dr. Pelin Pınar Giritlioğlu İstanbul Üniversitesi
Dr.  Pınar Özdemir Çağlayan İstanbul Teknik Üniversitesi
Dr. Reşat Ulusay Hacettepe Üniversitesi
Dr. Sabriye Banu İkizler Karadeniz Teknik Üniversitesi
Sami Ercan Jeoloji Mühendisleri Odası
Dr. Seda Kundak İstanbul Teknik Üniversitesi
Dr. Sedat Türkmen Çukurova Üniversitesi
Süleyman Serdal Kaya İnşaat Mühendisleri Odası
Dr. Şerif Barış Kocaeli Üniversitesi
Dr. Şükrü Ersoy Yıldız Teknik Üniversitesi
Temel Pirli İnşaat Mühendisleri Odası
Dr. Tolga Çan Çukurova Üniversitesi
Dr. Yıldırım Güngör İstanbul Üniversitesi
Dr. Yüksel Örgün İstanbul Teknik Üniversitesi
Zafer Güzey Makine Mühendisleri Odası